Słodki hit z Instagrama 

Przeglądając własnego Instagrama z całą pewnością zauważyliście niesłychanie urocze zabawki zwalczające stres, które obecnie cieszą się ogromną popularnością. Zabawki te zostały wyprodukowane w Japonii i zachwycają obecnie kobiety z całego świata swoich wspaniałym i niesamowicie uroczym designem. To realnie wyjątkowe, że zwykła zabawka zwalczająca stres może być tak piękna , a oprócz tego wspaniale umilać nam właściwie każdy dzień.

Squishy obecnie są już dostępne w Polsce, zatem nie będziecie musieli zamawiać ich z zagranicznych sklepów on-line. Cena jednej zabawki zwalczającej stres to wyłącznie kilkadziesiąt pln. Warto je zamawiać po kilka sztuk, gdyż na pewno wasza przygoda nie zakończy się na jednym Squishy. Po odwiedzeniu sklepu online po prostu oszalejecie na punkcie tych zabawek i będziecie chcieli mieć je wszystkie. 
Zadaniem Squishy jest odstresowanie nas po ciężkim dniu w pracy. Są to więc małe zabawki, gdyż mają się mieścić w naszej dłoni, abyśmy mogli je ściskać. Ich wielkość funkcjonuje jednakże na ich korzyść, gdyż przez to stają się jeszcze bardziej urocze i słodkie. Na stronie internetowej dostępne są też specjalne wersje tych zabawek, które posiadają bardzo ładny zapach. Jeżeli już uwielbiacie śliczne naturalne zapachy, to warto wybrać japońską zabawką zwalczającą stres o przepięknym zapachu. Właściwie każdy Squishy posiada swoją swoją nutę zapachową, dlatego w tym przypadku warto kierować się nie tylko ich dizajnem. Niektóre zapachy są bardziej naturalne, natomiast inne mają przypominać popularne ciasta , a dodatkowo słodycze.