Snapchat- nowy sposób komunikacji

Internet w tych czasach jest podstawowym miejscem komunikacji nie tylko nastolatków. Jednakowo „klikają” ze sobą również dorośli. Natomiast młodzieży jest tutaj większość. Wiele aplikacji na system operacyjny Android jest tworzonych w chwili obecnej dla młodych.

Jedną z nich jest snapchat. Polega ona na tym, iż dwie chłopcy i dziewczęta wysyłają sobie nawzajem obrazy snapchat stał się przez to bardzo modny, ponieważ obrazy ze snapchata znikają po paru sekundach. Dzięki temu można swobodnie wysyłać głupie miny czy prywatne sprawy bez obawy, że ktoś niechciany je zobaczy lub gdzieś je udostępni. Nastolatkowie uwielbiają tą aplikację poprzez następną możliwość: przerabiania zdjęć. I nie tylko za to. W snapchacie można wysyłać sobie również krótkie filmiki, dzięki którym możemy się pochwalić tym, co w tym momencie robimy, gdzie i z kim jesteśmy, czy taką drobnostką, jak to co jemy. Oczywiście w wielu chwilach zdjęciem możemy przekazać sporo więcej, niż normalną wiadomością tekstową. A do snapchata potrzebne nam jest tylko wi-fi, bądź Internet!

Bardzo trudno odnaleźć minus snapchat Polska i praktycznie w każdym kraju na świecie może pobrać tą aplikację za darmo. Dzięki temu właściwie każdy z nas bez żadnych opłat posiada prawo skorzystać z tej aplikacji. Musimy wyłącznie posiadać zainstalowany na telefonie system operacyjny Android i dostęp do Internetu. Dzięki tym dwóm rzeczom możemy już korzystać z tej aplikacji za każdym razem.

Podobno wręcz najwięksi przywódcy światowi nierzadko wysyłają snapy do spersonalizowanych żon. Dlaczego więc nie możesz ich wysyłać też ty?

Sprawdź sam: zdjęcia ze snapchata.